Kontakt

Zarząd Stowarzyszenia ObronaNarodowa.pl  


ObronaNarodowa.pl
Ruch na Rzecz Obrony Terytorialnej
ul. Wojrowicka 48/18
54 - 436 Wrocław
e-mail: stowarzyszenie@obronanarodowa.pl




Rzecznik prasowy

Stanisław Drosio

e-mail: s.drosio@obronanarodowa.pl

tel. 665 747 363



Prezes Zarządu
Stanisław Drosio
tel. 665 747 363
s.drosio@obronanarodowa.pl

V-ce Prezes Zarządu
Marek Mroszczyk
m.mroszczyk@obronanarodowa.pl

V-ce Prezes Zarządu
Jacek Klimanek
j.klimanek@obronanarodowa.pl

Skarbnik
Paweł Nazarewski
p.nazarewski@obronanarodowa.pl

Członek Zarządu
Paweł Makowiec
p.makowiec@obronanarodowa.pl

Członek Zarządu
Piotr Placha
p.placha@obronanarodowa.pl

Członek Zarządu
Hubert Zalewski
h.zalewski@obronanarodowa.pl

  Redakcja czasopisma ObronaNarodowa.pl  


ObronaNarodowa.pl
Ruch na Rzecz Obrony Terytorialnej
ul. Wojrowicka 48/18
54 - 436 Wrocław



Redaktor Naczelny
Grzegorz Matyasik
e-mail: g.matyasik@obronanarodowa.pl

Administrator
Grzegorz Tarnawski
e-mail: administrator@obronanarodowa.pl

  Projekt szkoleniowy Lekka Piechota ON


Dowódca Projektu Szkoleniowego
Jacek Klimanek
e-mail: j.klimanek@obronanarodowa.pl

Dowódca lubuskiego plutonu ON
Jacek Klimanek
e-mail: lubuska@obronanarodowa.pl

Dowódca małopolskiego plutonu ON
Wiktor Powiłajtis
e-mail: malopolska@obronanarodowa.pl

Dowódca mazowieckiej kompanii ON
Marek Mroszczyk
e-mail: mazowiecka@obronanarodowa.pl

Dowódca opolskiego plutonu ON
Marcin Banera
e-mail: opolska@obronanarodowa.pl

Dowódca podkarpackiego plutonu ON
Tadeusz Mika
e-mail: podkarpacka@obronanarodowa.pl

Dowódca pomorskiego plutonu ON
Borys Romanko
e-mail: pomorska@obronanarodowa.pl