Kto jest online

63 gości on-line.

Mini statystyki

Wsparcie

Obrona Terytorialna

obecność  Na dół

Go to page [-1] :

• Do mnie przyszło potwierdzenie po około minucie.
  • Ok. Wszystko jest już w porządku. Zgłoszenie zostało wysłane, pieniążki na składkę przelane (ten sam bank) więc już powinny być.
  • Komunikat nr: 01 Dowództwa Podkarpackiego Plutonu Obrony Terytorialnej
    1.W dniu 17.07.2014r.w Rzeszowie odbyło się spotkanie założycielskie Podkarpackiego Plutonu Obrony Terytorialnej. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele pięciu powiatów województwa Podkarpackiego zainteresowani realizacją projektu LPOT i uczestnictwem w realizacji celów statutowych stowarzyszenia Obrona Narodowa.PL. W trakcie spotkania powołano dowództwo plutonu, ustalono wstępny plan działania oraz dyskutowano nad kwestiami technicznymi dotyczącymi realizacji projektu.
    2.W dniu 18.07.2014r. dowódca projektu Lekka Piechota Obrony Terytorialnej powołał rozkazem nr: 07/2014 Podkarpacki Pluton Obrony Terytorialnej oraz dowódcę plutonu.
    3.Osoby z terenu województwa podkarpackiego zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o kontakt na adres: dowodca.podkot@obronanarodowa.pl
  • Komunikat nr: 02 Dowództwa Podkarpackiego Plutonu Obrony Terytorialnej
    1.W dniu 10.08.2014r dowódca Podkarpackiego Plutonu Lekkiej Piechoty Obrony Terytorialnej stosownym rozkazem powołał dowództwo plutonu oraz drużyny LPOT i ich dowództwa na terenie powiatów: rzeszowskiego, tarnobrzeskiego oraz lubaczowskiego.
    2.Od początku września b.r. trwają prace organizacyjne dotyczące powołania kolejnych drużyn LPOT na terenie powiatów: stalowowolskiego, jarosławskiego, leskiego oraz strzyżowskiego. Wszystkie osoby z terenu województwa podkarpackiego zainteresowane udziałem w projekcie Lekkiej Piechoty Obrony Terytorialnej proszone są o kontakt na adres: dowodca.podkot@obronanarodowa.pl
    3.Pod koniec sierpnia b.r. dowództwo PPLPOT przyjęło do realizacji program szkolenia dla plutonu na rok 2014. Program obejmuje szkolenia które realizowane będą w poszczególnych drużynach jak i w ramach całego plutonu w formie zgrupowań. Realizację programu rozpoczęto z dniem 1 września 2014.
  • Komunikat nr:03 Dowództwa Podkarpackiego Plutonu Obrony Terytorialnej
    1. Z dniem dzisiejszym nastąpiła zmiana adresu kontaktowego dla Podkarpackiej OT.
    Nowy adres to:
    podkarpacka@obronanarodowa.pl

Stary adres e-mail będzie funkcjonował do końca września 2014 roku. Po tym terminie zostanie skasowany.

Dowództwo PPLPOT
  • Witam,
    może ktoś z okolic Jasła jest zainteresowany ?
    Pozdrawiam
    Przemek
  • Już tydzień temu wysłałem zgłoszenia i przelew.Nadal brak odpowiedzi :(

Edytowany przez sq8erb o 05-11-2014 - 14:08.

• sq8erb
    Witam,
    może ktoś z okolic Jasła jest zainteresowany ?
    Pozdrawiam
    Przemek

Z pośród osób, które należą do podkarpackiego plutonu, najbliżej Jasła są chłopaki ze Strzyżowa. Formalnie są w drużynie Rzeszów.

sq8erb
    Już tydzień temu wysłałem zgłoszenia i przelew.Nadal brak odpowiedzi :(Edytowany przez sq8erb o 05-11-2014 - 14:08.

Sprawy formalne trochę trwają więc cierpliwości :)
  • Witam,
    jestem nowy ;) właśnie dostałem maila potwierdzającego :) jestem z okolic Jarosławia, wkrótce będę się kontaktował z "wodzem" z Jarosławia ;) ale to dopiero po świętach. Pozdrawiam i Wesołych Świąt :)
  • Przekopując ten wątek natrafiłem na :

bialczi
    ... Skąd jesteście? Ja mieszkam w Strzyżowie

... czy to nadal aktualne ? Jest tutaj nadal ktokolwiek z terenu powiatu strzyżowskiego? Jestem z Frysztaka i chciałbym nawiązać kontakt z osobami w najbliższej mi okolicy.
  • Oczywiście że aktualne: Strzyżów, Jasło , Rzeszów - jeden pododdział z dowództwem w Rzeszowie.
    rzeszow@obronanarodowa.pl
    podkarpacka@obronanarodowa.pl
    strona internetowa z wszystkimi możliwymi wiadomościami na temat dołączenia do Podkarpackiej OT
    http://podkarpacka.obronanarodowa.pl
  • Czy w Tarnobrzegu ktoś, coś działa?
  • okienko obok
    http://podkarpacka.obronanarodowa.pl

Go to page [-1] :

• 0 users

This list is based on users active over the last 30 minutes.