Kto jest online

48 gości on-line.

Mini statystyki

Wsparcie

Obrona Terytorialna

Śląskie lub okolice.  Na dół

Go to page :

• Witam, jak w temacie, czy są osoby zainteresowane LPOT z tego regionu?

Edytowany przez piotras o 09-08-2012 - 10:14.
  • Bez względu na to czy znajdziesz chętnych - proponuję udział (przynajmniej przez rok) w szkoleniach Szulika, w ramach 1 DPOT - ja w każdym razie zamierzam tak zrobić (jak coś możemy razem jeździć).
  • Nie widzę problemu :) wysłałem PW lub odezwij się na Kontakt:

piotras707@gmail.com

gg 5362292

Edytowany przez piotras o 09-08-2012 - 13:13.
  • Odpowiedź na mailu :)
  • chętnie też pojadę
  • No to jest nas prawie pełne autko. Jak Victor wspomniał,na początku będziemy bazować na szkoleniach u Szulika.

pozdro.

Edytowany przez piotras o 10-08-2012 - 11:35.
  • jasne :) da rade :)
  • Witam serdecznie. Narazie sie zapisałem i czekam na pozytywną decyzje apropo mego przyjęcie w szeregi Obrony. Mieszkam i pracuje w Zabrzu więc chętnie się spotkam i pogadami powymieniam informacjami z kolegami i koleżankami z Zabrzai okolic.
  • witam,
    jestem z Katowic i jestem już w szeregach ON. Chętnie podziałałbym wspólnie w większym teamie na Śląsku. Wybieram się na Stazę, może zorganizujemy jakąś większą ekipę?

pozdr
  • Hej. Bytom, często bywam w Katowicach. Również czekam na akceptację.
  • Witam.
    W tym miesiącu dołączyłem do O.N. Jak wiemy na śląsku nie mamy jeszcze oddziału. Kontaktowałem się w tym celu z prezesem O.N. i trzeba rozpocząć wspólnie działania zmierzające w tym kierunku. Proszę zatem o kontakt wszystkich zainteresowanych współpracą przy tworzeniu takiej formacji jak i zorganizowaniu wspólnych wyjazdów na szkolenia.
    Pozdrawiam
    Tomasz Zieliński Gliwice tel.500 117 469 lub e-mail tomasz.husa@wp.pl
  • Witam!
    Mieszkam w Siemianowicach Śląskich. W ON jestem od roku. Jestem zainteresowany dołączeniem do jakiegoś oddziału na terenie Śląska.
    Pozdr
  • Witam
    Przepraszam że tak długo się nie odzywałem.Jestem w trakcie przeprowadzki i mam ograniczony dostęp do internetu.Dla osób z śląska i okolic prezes ON proponuje najpierw kurs unitarny(dla tych co nie byli i w wojsku) a dla reszty kursy piechoty, który odbędzie się w maju. Co do stworzenia struktur w naszym regionie nie uzyskałem oczekiwanej odpowiedzi. Więcej informacji jak i moje zdanie na ten temat prosze pisać na mój email chętnie odpowiem tomasz.husa@wp.pl Pozdrawiam
  • Witam. Przepraszam za nieobecność lecz remont i rozstanie z narzeczoną kosztowało mnie dużo czasów i nerwów.
    Nazwam sie Łukasz , mieszkam i pracuje w Zabrzu. Mam 31 lat, interesuje się historią oraz militariami . Wiem że to nie portal randkowy lecz chciałem sie jakoś Wam przedstawić.
    W razie pytań itp proszę pisać PW oraz 3775284 GG. POzdrawiam
  • witam serdecznie. Mimo iż ekipa na Śląsku jest nieliczna proponuję rozpoczęcie działań mających na celu zapoznanie sie ekipy a także dążenie do zaprezentowania naszego rejonu z jak najlepszej strony.
    Proponuję spotkanie w wolne weekendy w zentrum wojewodztwa itp
    Moj nr tel 515 536 834
    Pozdrawiam Łukasz "Frank"

Go to page :

• 0 users

This list is based on users active over the last 30 minutes.