Kto jest online

52 gości on-line.

Mini statystyki

Wsparcie

Obrona Terytorialna

Śląskie lub okolice.  Na dół

Go to page [-1] :

• Popieram :)
    Proponuję spotkać się gdzieś w Katowicach (np. Załęska Hałda, miejsce wielu strzelań śląskiego środowiska asg) poznać się, może właśnie postrzelać. Na przełomie czerwca / lipca będę uczestniczył w szkoleniu unitarnym w Studziankach, więc czas znajdę w kolejnych tygodniach.
    Proponuję też, aby wszyscy zainteresowani tworzeniem śląskiego LPOTu dali znać o sobie w tym wątku, abyśmy wiedzieli, ilu nas jest :)
    Pozdrawiam
    Wojtek vel Siwy
  • Witajcie. Mieszkam w Gliwicach jak i cała moja drużyna. Jesteśmy jak najbardziej zainteresowani nawiązaniem kontaktu w sprawach działań LPOT. Jesteśmy także otwarci na możliwość spotkania się i omówienia ewentualnej współpracy.
    Kontakt do mnie pod numerem telefonu: 507 649 893
    oraz e-mailem: Un4Giveen@gmail.com / l.wos@ameplus.pl

Pozdrawiam!
    Łukasz "Łosiu" Woś
  • Witam Was. Proponuję spotkanie użytkowników forum i innych zainteresowanych w terminie 11 lub 12 lipca (weekend). Myśle o spotkaniu zapoznawczym "w cywilu". Niecha każdy zaproponuje miejscówke i w ciągu paru dni znajdziemy złoty środek.
    Myśle o jakimś pubie lub spokojnej lokacji w plenerze (zależy od pogody) jak coś piszcie lub dzwńcie 515536834.
  • Jeżeli chodzi o fajne miejsce do spotkania to proponuję Chorzów. Można by zacząć spotkanie na strzelnicy a potem przenieść się w plener lub do jakiegoś zadaszonego lokum. Jest ich tam kilka a i atmosfera po małym strzelaniu by się wyrównała :) Piszcie co o tym sądzicie i podawajcie swoje propozycje!
    Pozdrawiam.
    @Edit
    Przepraszam za DoublePost ale długo nie widziałem tego wpisu...

Edytowany przez un4giveen o 22-06-2014 - 18:31.
  • Jako miejsce spotkania proponuję Chorzów. Moglibyśmy zacząć od wizyty na strzelnicy i wyrównania atmosfery. :) Następnie przenieślibyśmy się do jakiegoś lokalu ewentualnie w plener gdy pozwoli na to pogoda.
    Jest tam kilka takich miejsc. Piszcie co o tym sądzicie i podawajcie własne pomysły!
    Pozdrawiam!

P.S.
    18-20 lipca biorę udział w warsztatach taktycznych B.O.S.T TACTICAL więc prosiłbym o uwzględnienie tego w terminarzu spotkania.
    Z góry dzięki!
  • Witam,
    Jestem Tomek mieszkam za Gliwicami.Popieram pomysł tworzenia śląskiego LPOTu-możecie na mnie liczyć ;)
    A co do spotkania to preferuję tylko weekendy tj.sobota-niedziela.
  • Witam. Jeśli chodzi o mnie, to ten weekend (28.06-29.06) jak najbardziej pasuje by się spotkać.
    Jak widzę, jest chętnych więcej, co cieszy. Jednak faktycznie jest potrzeba działania.
    Po "Obrońcy 2014" jest dedykowana 4 osób, które wyraziły chęć stworzenia oddziału na Śląsku, a Wiktor Powiłajtis i Grzegorz Matyasik przychylają się do tego pomysłu.
    Co wy na to.
    Jeśli potrzeba to można się ze mną skontaktować na PW, kom (723255433), na FB (Ariel Chyłek) lub gmail (ariel.chylek@gmail.com)
  • ja sie pisze na milion %
  • ja w ten weekend odpadam, jadę na unitarkę (chyba, że szef inaczej zadecyduje i jednak nie da mi urlopu :/ ) tak czy siak spotkałbym się.
    pozdr
  • No to sytuacja na chwilę obecną (25/06/2014 13:15)
    Spotkanie zapoznawcze w Gliwicach w tą niedzielę (29/06/2014).
    Miejsce: rynek (lub plac Krakowski)
    Czas: 14 (lub 15)

Dokładniejsze miejsce i czas będzie jeszcze podany. Wszystkich chętnych zapraszamy.
    W razie pytań proszę się kontaktować ze mną na PW, kom (723255433), na FB (Ariel Chyłek) lub gmail (ariel.chylek@gmail.com).
    Kontakt najlepiej po godzinie 18.

PS. Chorzów odpadł z przyczyn finansowych. Dodatkowo wizyta na strzelnicy będzie dobra dopiero w momencie, jak już zawiąże się oddział i będą tam spotkania w ramach ćwiczeń. Na chwilę obecną, celem zaznajomienia się i omówienia materiałów (które są od nas wymagane by spełnić wymogi utworzenia oddziału) wyrażono zgodę na centrum Gliwic.
  • to jak? Rynek godzina 15? poznamy sie napewno. Jeśli ktoś jedzie przez Zabrze centrum lub Rokitnice możemy sie zabrać razem.
  • Byda!
  • ja mam być 15.15 na pl.piastów więc na rynek z kwadrans potrzebuje . Chyba że ktoś bedzie też szedł w tamtą strone to zapraszam :)
  • To w takim razie o godzinie 15 na rynku. Jak ktoś się spóźni to poczekamy.
    frankzabrze jak już będzie wiadome, w jakim dokładnie miejscu będziemy (jeśli towarzystwo zdecyduje się nie czekać) to zadzwonię do Ciebie i przekażę dokładną informację o miejscu docelowym.
  • Cytując temat z głównej: "Kolejne szkolenie unitarne w ramach szkoleń weekendowych rusza w Krakowie w październiku 2014 roku. Na początku 2015 roku planowane są szkolenia również w innych miastach Małopolski."

Go to page [-1] :

• 0 users

This list is based on users active over the last 30 minutes.