Kto jest online

50 gości on-line.

Mini statystyki

Wsparcie

Obrona Terytorialna

Śląskie lub okolice.  Na dół

Go to page [-1] :

• Spotkanie się odbyło zgodnie z planem.
    Dziękuję za przybycie i uzgodnienie wstępnych zagadnień co do współpracy :)
    Następne spotkanie w sobotę 05-go Lipca (sobota).
    Miejsce i charakter spotkania do ustalenia
  • Co do następnego spotkania to wyrażam chęć,ale wolny dopiero będę po godz 19(praca)...
  • Ja juz załatwiłem sobie wolne na sobote, tak więc mam free od rana. Gryby ktoś przejezdzał przez Zabrze lub Rokitnice w kier Gliwic to chętnie sie zabiore. pytanie o której chcemy sie spotkac ?
  • Z tego co mi wiadomo, to mieliśmy się zebrać o 14:00. Na miejsce docelowe mogę Ciebie zabrać z Zabrza.
  • Czołem,
    unitarka zaliczona :) jakie są najbliższe plany organizacyjne?
  • Ja w dniach 10 - 20 lipca będę w Pomorskim z rodzinną wizytą. Jeżeli możesz, to skontaktuj się z Un4giveen, frankzabrze lub tomhorse (dane kontaktowe we wcześniejszych postach znajdziesz).
    Możesz też na FB zagadać do 'Matt Hew' (dowódca części grupy) by się dogadać z kolejnym spotkaniem, jakie ma być w ten weekend (najprawdopodobniej 9:00 w niedzielę 13/07).
    Planowane jest już regularne ćwiczenie większej grupy (do tej pory odbyło się spotkanie zapoznawczo - organizacyjne, a w zeszłą sobotę 05/07 ćwiczenia z ewakuacji i sprawdzenie ogólnego poziomu umiejętności pod okiem osoby niegdyś służącej w jednostce AGAT w Gliwicach).
    Zapraszam również do kontaktu ze mną (723255433, ariel.chylek@gmail.com, Ariel Chyłek na FB) jeżeli nastąpią trudności ze skontaktowaniem się z którąkolwiek z osób wymienionych.
  • Siwy72 gratulacje :) co do weekendu zgadujemy sie na forym sms lub facebook jak juz to Ariel pisał .
  • Panowie, działamy coś?
  • Dziś spotkanie o 19 w kwaterze Związku Strzeleckiego Rzeczypospolitej (z którym rozpoczęliśmy współpracę kilka miesięcy temu). Jak masz możliwość to przyjdź na gliwicki rynek. Kontakt do mnie w razie potrzeby: kom (723255433), na FB (Ariel Chyłek) lub gmail (ariel.chylek@gmail.com)
  • hm za późno się dowiedziałem. Jak są jakieś planowane akcje/spotkania/szkolenia dawajcie znać tu albo przez pw na forum
    pozdr
  • Wysłałem Ci wiadomość na Priv, warto nas na FB znaleźć (jak zasugerowałem), bo tutaj to będzie trwało to do przyszłego lata, zanim się z nami spotkasz :D
  • Witam Szanownych przedmówców.

Widzę że są chęci ale nie ma prowodyra. Wobec tego, że mieszkamy wszyscy w konurbacji gdzie w zasadzie w godzinę można wszędzie dojechać, proponuje spotkanie. 25 października o godz 18 w Centrum Nurkowym w Sosnowcu ul Narutowicza 51 obok ścianki wspinaczkowej 'Poziom 450"
    W przypadku zmian terminu i lokalizacji niezwłocznie poinformuję

Pozdrawiam
  • 25-go część z nas jedzie na czternastą edycję Tropiciela (http://www.tropiciel.org/)
    Zawsze można zerknąć parę postów poniżej i skontaktować się na Facebooku, bo tu na forum to naprawdę chyba tylko ja zaglądam :D
  • ja też :P zapraszamy na FB, tam więcej się dzieje ;)
  • Dobrze to proponuje poniedziałek - czwartek godz 18 to samo miejsce

Go to page [-1] :

• 0 users

This list is based on users active over the last 30 minutes.