Kto jest online

55 gości on-line.


Mini statystykiWsparcie


Obrona Terytorialna


Śląskie lub okolice.  Na dół

Go to page [-1] :

 • Ponowię jeszcze raz usilną prośbę:
  Zapraszam na FB, bo nie uśmiecha mi się bycie "chińskim ochotnikiem" i robić za herolda na FB odnośnie proponowanych spotkań.
  Z ciekawości zapytam, czy to spotkanie w poniedziałek w Sosnowcu ma być z jakąś już formującą się grupą czy po prostu z Tobą? (wnioskuję z treści Twojego posta, nie potrafię się domyśleć i wywnioskować czy reprezentujesz już jakąś grupę czy nie) Ma ona już jakąś roboczą nazwę i ile osób z Twojej strony ma się stawić na to spotkanie?
  To proponowane spotkanie ma być zapoznawcze/ćwiczebne/organizacyjne?
  Spotkanie jest dogadane z innymi osobami (przykładowo z Gliwic, Zabrza i Katowic) czy jest to po prostu ustawione pod jedną osobę?
  Osoby z 1SCR, ZS Rzeczypospolitej i niezrzeszone nic o proponowanym spotkaniu nie wiedzą (chociażby z Gliwic i Zabrza).
  Dane kontaktowe osób działających w Gliwicach i Zabrzu znajdziesz w poprzednich wpisach :)
  Zapaszam :)
 • Kolego Niedzwiedz, Arlkweith miał z pewnością na myśli że skoro tak bardzo chcesz się spotkać z ludźmi tworzącymi LPOT na śląsku to że równie dobrze możesz dołączyć do nas na Tropicielu 14, a nie ciągasz nas gdzieś poza granice naszego państwa, a na komentarz Ariela jedyne co przyszło Ci do głowy to zmienić termin "Twojego" spotkania. Ciągnij za większością kolego a nie większość za sobą. ;)  Edytowany przez slayer o 09-10-2014 - 00:49.
 • Witam i pozwolę sobie zabrać głos w dyskusji , gdyż interesuje mnie ogólny pogląd na tzw " OT " z wykorzystaniem wzorca organizacji " AK " , gdzyż w czasa obecnych jest możliwe wykożystanie organizacj takich formacji , a sytuacja jest powiem napięta i warto wcześniej pomyśleć o takich strukturach , a jako były uczestnik formacj wojsk specialnych d/s poruczeń ma poglad ,że takie poczynania bylyby zasadne i powiem skuteczne , gdyż zawsze w krytycznych sytuacjach wszelkie ruchy i informacje dotyczących obrony , logistyki konkretnego terenu byłyby raczej pomocna , czy to łącznością radiową , znajomoiścią topografi terenu lunb nawet czynnego udziału , a jako członek byłego klubu krótkofalarskiego miałem rownież stycznośc w łacznościach , a jako były członek formacj d/s poruczeń mam i znajomości dzial;ania formacji o profilu wojskowym , chociaż tylko w zakresie minimalnym tzn żołnierskim jako formacji w ataku , obronie itp... . chcialem tylko zaznaczyć ,że mieszkam w okoliczh lotniska Pyrzowice , a to jest istotne poiwiedzmy w łącznosci i zabezpieczaniu łaczności , jak były krótkofalowiec w klubie LOK...
  Pozdrawiam

  Tadeusz
 • Przy Jednostce Strzeleckiej w Sosnowcu są wolne elektrony z grupy wiekowej 25+.
  Jak się pomożemy Strzelcom trochę ogarnąć (i młodzież się usamodzielni) to jesteśmy bardzo otwarci

  Mój telefon 501153200.

  ps.

  Jo ino mieszkom we Aldrajchu a tak po prowdzie to jo jest karlus z Hindenburga.
 • Dzień dobry mam pytanie jak się można zapisać do Obrony Terytorialnej na Śląsku
 • Witam.

  Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszam do kontaktu z dowódcami grupy:
  slayerasg@gmail.com
  mlody_guregoru@wp.pl
  alfa.mundurowa@gmail.com

  Kontakt z powyższymi osobami jest obowiązkowy, bo na pewno będą chcieli Ciebie zobaczyć i z Tobą porozmawiać.
  Działamy na obecną chwilę w Gliwicach mimo iż mamy w grupie osoby także spoza Gliwic (Dąbrowa Górnicza, Zabrze)

  Pozdrawiam :)
 • Witam,

  w ubiegłym tygodniu zapisałem się do ON.pl i wstąpiłem do Małopolskiego Plutonu OT. Pochodzę z Pszczyny i to dopiero mój początek z zagadnieniami obronnymi (nie przechodziłem żadnego szkolenia wojskowego). Czy wiecie coś na temat utworzenia plutonu w naszym województwie, tak aby jakiekolwiek ćwiczenia praktyczne odbywały się bliżej naszego miejsca zamieszkania?

  pozdrawiam
 • jones
  Witam,

  w ubiegłym tygodniu zapisałem się do ON.pl i wstąpiłem do Małopolskiego Plutonu OT. Pochodzę z Pszczyny i to dopiero mój początek z zagadnieniami obronnymi (nie przechodziłem żadnego szkolenia wojskowego). Czy wiecie coś na temat utworzenia plutonu w naszym województwie, tak aby jakiekolwiek ćwiczenia praktyczne odbywały się bliżej naszego miejsca zamieszkania?

  pozdrawiam


  Cześć.

  Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszam do kontaktu z dowódcami grupy:
  slayerasg@gmail.com
  mlody_guregoru@wp.pl
  alfa.mundurowa@gmail.com

  Mamy już pewną grupkę ludzi, którzy działają na terenie Gliwic.
  Tak samo, jeśli ktoś kolejny chce się dowiedzieć/ wziąć udział/ poznać się, to pisać śmiało bezpośrednio na te trzy powyższe adresy.

  Pozdrawiam :)
 • Cześć , dziej się coś na śląsku ? pisałem mail. Ale nic, wiec pisze tutaj. Dajcie jakiś namiar mail , lub pw do mnie. Musze sie gdzieś formalnie zapisywać ?
 • Cześć, jest nas kilka osób na Śląsku, ale to za mało, żeby stworzyć drużynę LPOT. Jako jeden bodajże dwóch ze Śląska uczestniczę w szkoleniach ON.pl. Być może w ciągu kilku miesięcy coś zacznie się dziać, jak tylko kolega skończy szkolenie dla dowódców LPOT w Małopolsce.
 • wilkomir
  Musze sie gdzieś formalnie zapisywać ?

  zapisz się do Stowarzyszenia ;-) ta kolorowa belka na górze strony głównej...
 • Jestem już zapisany. Dajcie jakiś namiar na pw na siebie. Jest nas kilku instruktorów strzelectwa taktyki itd . Jesteśmy w służbie czynnej nie chce gadac na forum co i jak. Piszcie na pw.


  Dobra , już wiem mniej-więcej o co biega. Jest plan zorganizować szkolenie strzeleckie. Na początek praca na broni. Mam strzelnicę na terenie Śląska. Osoby pełnoletnie. Umundurowanie , jak macie swój szpej też mile widziany. Zgloszenia do mnie na pw. Muszę wiedzieć ile ludzi. Oczywiście bezpłatne , jeżeli zbierze się grupa osób dam tu całe ogłoszenie. Pozdrawiam Wilku.  Edytowany przez wilkomir o 15-01-2016 - 17:13.

Go to page [-1] :

 • 0 users

This list is based on users active over the last 30 minutes.