Kto jest online

76 gości on-line.

Mini statystyki

Wsparcie

Obrona Terytorialna

Badanie sondażowe dla członków organizacji proobronnych  Na dół

Go to page :

• Szanowni Państwo,

zwracam się z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału w badaniu sondażowym,
    które przeprowadzam na potrzeby mojej pracy magisterskiej. Praca ta
    nosi tytuł Obrona Terytorialna w aspekcie organizacji proobronnych w RP.
    Badanie sondażowe jest zatem skierowane wyłącznie do członków organizacji
    proobronnych. Zależy mi na tym aby próba była reprezentatywna, toteż
    staram się dotrzeć do przedstawicieli różnych organizacji i różnych jednostek
    funkcjonujących w ich ramach. Interesują mnie zarówno odpowiedzi przedstawicieli
    kadry jak i szeregowych członków organizacji. Jest to badanie przeprowadzane
    wyłącznie na potrzeby mojej pracy magisterskiej. Jest ono anonimowe. Mam nadzieję, że znajdą się chętni, by wziąć w nim udział :) Choćby na przekór jednemu z wykładowców, który powiedział mi wprost, że "drze łacha" z pomysłu budowania Obrony Terytorialnej. Ale to tak na marginesie.

Tutaj zamieszczam link do badania: https://www.survio.com/survey/d/J9X2I4C2A1X1Q8G7R

Będę bardzo wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie
    Natalia Mazur

Edytowany przez natalia_mazur o 18-06-2016 - 09:35.
  • Już :-) Zachęcam do podzielenia się wynikami pracy na łamach portalu ObronaNarodowa.pl, być może nawet do jej publikacji.

PS. Właśnie zauważyłem pod swoim awatarem, że przedwczoraj minęło 6 lat jak założyłem ten portal :-)
  • Osobiście nawet nie wchodził bym w ten link
  • To jest ankietka dla młodzieży ze Strzelca a nie dla skrytobójców. Wywiad ekspercki to inna metoda badawcza.

• chyba znam Natalię...
    Ełk?
  • porze
    To jest ankietka dla młodzieży ze Strzelca a nie dla skrytobójców. Wywiad ekspercki to inna metoda badawcza.

Żeby przeprowadzać wywiad ekspercki, trzeba być ekspertem :) Nie sądzę by ktokolwiek po studiach magisterskich mógłby się nim mienić. Ale dziękuję za konstruktywną uwagę.

marek
    chyba znam Natalię...
    Ełk?

Tak, Panie Marku :)

Edytowany przez natalia_mazur o 18-06-2016 - 15:29.

Go to page :

• 0 users

This list is based on users active over the last 30 minutes.