Kto jest online

52 gości on-line.

Mini statystyki

Wsparcie

Obrona Terytorialna

Samodzielny Pluton Specjalny Słubice i okolice  Na dół

Go to page :

• Może warto się nad tym zastanowi i od podstaw stworzyc samodzielny pluton specjalny
  • hłe hłe najlepiej specjalny...
  • może być specjalnej troski, razi "specjalny", czy zadanie ?
  • A może już jest tworzony tylko po co o tym pisać
  • może
  • a może warto się spotkać
  • robert_johny
    może być specjalnej troski, razi "specjalny", czy zadanie ?

razi ;)
    można się przy naprawdę dobrych chęciach narazić na śmieszność...
    w mazowieckiej kompanii OT mamy pododdział, który robi trochę inną robotę ale od razu specjalny?
    najpierw podstawy
    pozdrawiam
  • Szanowny Kolego Marku.
    No tak, nie wszytko na forum trzeb i należy pisać bo wywołuje to śmiech, a zwlaszcza u tych co nie wszystko wiedzą. Posta nie kieruję do "profesjonalistów" wszechwiedzących, którzy zakładają z góry, że pisze to prostak nic nie wiedzący i kompletnie nie mający zieloniego pojęcia. O tym, że od podstaw trzeba zacząć nie trzeba mi mówić, przypominąć. Nadmienię, że na 30 lat w mundurze pewnie nie ma co się równać do, jak wyżej, "profesjonalistów" wypowiadających się w tym poście. Moja wiedza i zakres działania pewnie też są bardzo cieniutnie nie umywające się waszego zdobytego w wolnym czasie, a kartę weterana ze swoim nazwiskiem pewnie znalazłem w śmietniku. Więc profesjonaliści nie krytykujcie, a żeby coś robić to trzeba mieć ludzi chcących coś zrobić i nie szukać ich na spotkaniach koleżeńskich.

pozdrawiam
  • pozostaje się zapisać do naszego Stowarzyszenia i czekamy na efekty działalności
    pozdrawiam
  • tak też uczyniłem

Go to page :

• 0 users

This list is based on users active over the last 30 minutes.