obserwując WOT  Na dół

Go to page :

• Obserwowałem jakiś czas temu żołnierzy WOT.
    Szli sobie, a ja patrzyłem. Oni poszli ja sobie dalej robiłem co tam miałem robić.
    Co w związku z tym?
    Niby nic a jednak.
    Obserwując ich sylwetki, sposób poruszania się itd, zorientowałem się że w większości to młodzi ludzie.
    I w sumie odrzucając wątki bardziej specjalistyczne doszedłem do wniosku że jest to obraz bardzo pozytywny w swoim przekazie.

Młodzi ludzie mają w tym radość /bo to ochotnicy/
    Jest to w sumie zorganizowany profesjonalnie i bezpiecznie czas wolny.
    Kadra ich nadzoruje więc jest dyscyplina.
    Odpowiadają za broń więc utwierdzany jest nawyk odpowiedzialności.
    Społeczny odbiór jest bardzo pozytywny. Wojsko jest odbierane dobrze w społeczeństwie.
    Postawy obywatelskie też są kształtowane.

Czego więcej potrzeba ?

hmm tak sobie myślę że tak bardzo pozytywnej idei przez duże "I", skierowanej na służbę Państwu przez lata i od dawna nie było...

I tak sobie myślę:
    "jeśli w 1944 roku Powstańcy w Warszawie jako idealiści ze swoim wyposażeniem zrobili co zrobili,
    to dobrze wyszkoleni Ochotnicy W.O.T. z obecnym wyposażeniem i wiedzą opartą na pokoleniach żołnierskich doświadczeń są niesamowitym potencjałem w służbie naszego Kraju"

Edytowany przez chawendyk o 17-07-2017 - 10:19.
  • Szczerze?
    -to następne 500+
    -jak zaczynaliśmy w 2010r to bieda było uzbierać 5 osób wyjazdy szkolenia, które trzeba było samemu sobie opłacić. To można było powiedzieć że robione to było z pasją. Dzisiaj poszło to wszystko w dobrym kierunku powstało WOT ale jak to będzie wyglądać czas pokaże, pewno że lepiej to jak siedzieć przed kompem.

Pozdro.

Go to page :

• 0 users

This list is based on users active over the last 30 minutes.