Kto jest online

51 gości on-line.


Mini statystykiWsparcie


Obrona Terytorialna


8 dniowe szkolenie dla rezerwistów  Na dół

Go to page :

 • Witam jestem w trakcie 8 dniowego szkolenia i odbyłem juz 4 dni zostały mi kolejne 4 i mam do was koledzy pytanie.

  1.Mam mieć taktyke oraz pas taktyczyny o co z tym chodzi (taktyka) rozumiem chodzimy robimy taktyke ale pytanie ile kilometrów musimy przejsć ??


  2.Pas taktyczny czego oczekiwać na tym pasie oraz czy mogę nie zaliczyć tego szkolenia ? i czy moga wtedy mnie usunąć ? z wot ???

  Jeśli ktoś coś wie porsze o odpowiedź
 • Witam,
  Powiem jak to wyglądało u mnie rok temu.
  Pętla taktyczna - w sumie około 5 km. Na pętli z tego co pamiętam było ; strzelanie, zakładanie stazy, rozkładanie i składanie broni, dostarczanie amunicji - czołganie ze skrzynką amunicyjną wypełnioną piachem / najtrudniejsze /, wyznaczanie azymuntu i współrzędnych, pokonywanie terenu skokami - 100 metrów, manual na broni - postawy, ładownie magazynka na czas
  U mnie nie było szans na zaliczenie składania i rozkładania broni - nowe beryle , wszystkie elementy sztywne ale instruktorzy to rozumieli i przymknęli oko - skupili się na poprawności, poza tym to czołganie ze skrzynką odczułem najbardziej - przez trzy tygodnie solidny siniak na nodze - tego nie zaliczyłem. Ładownie też nie najlepiej w pozycji leżącej - amunicja szkolna - dużo piachu - poligon. Coś tam jeszcze było ale nie pamiętam.
 • Rozumiem ale @kondotier ktoś z twojej grupy nie zaliczył pętli ? i został odrzucony z wotu czy wszyscy przeszli dalej bez znaczenia na oceny ?
 • U mnie nikt nie został odrzucony, selekcja następuje później w trakcie szkoleń rotacyjnych.
 • ok dzieki za info ;] a jak jest z ta taktyka ? daleko sie idzie ;p

Go to page :

 • 0 users

This list is based on users active over the last 30 minutes.